Prodej kávy široká nabídka kávy z celého světa

Faema

Nejvyznamější výrobce kávovaarů na světe - FAEMA: V roce 1945 Carlo Ernesto Valente otevírá továrnu na výrobu kávovarů v Miláně: "Factory Electro Mechanical and Associated Equipment" ("Fabbrica Apparecchiature Elettro Meccaniche e Affini" - FAEMA).Po válce, během let velkého ekonomického rozmachu a prvního dobývání vesmíru, Faema uvádí na trh stroje s názvy inspirovanými kosmem. V roce 1961 společnost Faema uvedla na trh E61, první stroj, který používal volumetrické čerpadlo k vytlačování vody na kávový koláč pod tlakem 9 atmosfér, které bylo zapotřebí k výrobě espresso, proces nahrazující použití páky.

V krátké době má společnost vedoucí úlohu jak na italském trhu, tak na latinských trzích obecně. Velká část takového úspěchu je způsobena mimořádným obchodním postojem, který vedl firmu k tomu, aby odvážně - způsobem a subjektem - investovala do prodeje a reklamy.Stále více strojů nové generace, tradičních i superautomatických, je navrženo tak, aby usnadňovalo běžnou a mimořádnou údržbu.

Chceme vybavit baristy po celém světě řadou strojů, které je ohromí a pomáhají jim. Protože chceme důrazně a jasně sdělit myšlenku, že podporujeme milovníky kávy, a věříme, že ti, kteří pracují s vášní a odhodláním, si zaslouží veškeré naše úsilí.

 Řazení
 Filtrovat výrobce
 Výrobková řada
{{voRangeSlider.name}}
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Katalogové číslo:
Záruka:

Dostupnost:
Dostupnost: Vyprodáno

Vaše cena:

shopping cart
shopping cart
shopping cart
AKCE
NOVINKA
NOVINKA
Dostupnost:
Dostupnost: Vyprodáno

shopping cart
shopping cart
shopping cart
shopping cart